Przykładowy wpis na blogu 3

Nagłówek 1

Nie mogłam chyba wybrać „lepszego momentu” na opisanie naszej przygody z morsowaniem niż teraz gdy od zeszłego roku stało się ono wręcz sportem narodowym, a w Googlu zaraz na drugim miejscu po haśle „morsowanie” pojawia się „memy z morsowania”. Do napisania tego artykułu przyczyniliście się Wy sami – drodzy czytelnicy, gdy po każdym instastory z lodowatych kąpieli nasza skrzynka Instagramowa pękała w szwach od wiadomości w stylu „powiedz, jak to zrobić, by się przemóc i zacząć przygodę z morsowaniem”.

Wracając jeszcze do tych memów (nomen omen niektórych naprawdę bardzo śmiesznych), jeśli tylko dzięki nim będzie większa świadomość „w narodzie” benefitów z morsowania – to nie mam nic przeciwko, w końcu śmiech to też zdrowie 😊.

Nagłówek 2

Ile praktyków, tyle teorii! A tę możecie do woli googlować w „internetach”. Z tego artykułu dowiecie się co ja najbardziej cenię sobie w zimnych kąpielach, jak ja to robię, że nawet przy -10 po prostu wchodzę do wody. A dla tych, którzy nie wiedzą, jak zacząć spisałam kilka pro-tipów, które wiem, że po prostu działają. Wiem, bo spra wdziłam na sobie! 🙂

Mam swoją prywatną teorię, że do popularyzacji morsowania przyczyniły się okołocovidowe obostrzenia. Wszystko pozamykane, w weekend nie było gdzie iść, a człowiek coś by porobił? No to co, może morsowanie? Podchodząc do tematu humorystycznie, sądzę, że taki proces myślowy mógł u statystycznego Polaka tej zimy chociaż raz zakiełkować w głowie. Może to nuda, a może jednak pandemiczna chęć zadbania o siebie troszkę bardziej niż zazwyczaj? Tu znów, pewnie, ile ludzi, tyle motywacji

Nagłówek 3

Mam swoją prywatną teorię, że do popularyzacji morsowania przyczyniły się okołocovidowe obostrzenia. Wszystko pozamykane, w weekend nie było gdzie iść, a człowiek coś by porobił? No to co, może morsowanie? Podchodząc do tematu humorystycznie, sądzę, że taki proces myślowy mógł u statystycznego Polaka tej zimy chociaż raz zakiełkować w głowie. Może to nuda, a może jednak pandemiczna chęć zadbania o siebie troszkę bardziej niż zazwyczaj? Tu znów, pewnie, ile ludzi, tyle motywacji.

Pobierz materiały